Тендери замовника "Центр надання інтегрованих соціальних послуг", 03188814
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133 UA-2026-08-28-004199-a Дата створення 2026-08-28 11:49:24 Центр надання інтегрованих соціальних послуг ЄДРПОУ: 03188814 400 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 02-09-2026, 00:00 |
3 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон UA-2026-08-26-000506-a Дата створення 2026-08-26 08:56:21 Центр надання інтегрованих соціальних послуг ЄДРПОУ: 03188814 149 333,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 12 годин 29-08-2026, 00:00 |
2 | ! Природний газ UA-2025-10-14-000314-a Дата створення 2025-10-14 08:42:56 Центр надання інтегрованих соціальних послуг ЄДРПОУ: 03188814 1 364 208 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 22-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв