Тендери замовника "виконавчий комітет Вінницької міської ради", 03084813

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з опитування громадської думки за кодом CPV за ДК 021: 2015 -79320000-3 ( Послуги з проведення соціологічного дослідження для вивчення суспільної думки).
    UA-2026-09-04-002185-a
    Дата створення 2026-09-04 10:09:03
    виконавчий комітет Вінницької міської ради
    ЄДРПОУ: 03084813
    525 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 525 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 17 днів
    21-09-2026, 12:00

    2
    ! Автомобілі вантажні типу пікап для потреб ЗСУ та інших військових формувань
    UA-2026-09-02-003841-a
    Дата створення 2026-09-02 11:22:22
    виконавчий комітет Вінницької міської ради
    ЄДРПОУ: 03084813
    12 960 558,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 12 960 558,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    18-09-2026, 00:00

    2
    ! Капітальний ремонт приміщень другого поверху №201, 202, 203, 204, 205 адміністративної будівлі по вул. Соборній, 59 в м. Вінниці із заходами з енергозбереження (коригування)
    UA-2026-08-31-001808-a
    Дата створення 2026-08-31 10:33:09
    виконавчий комітет Вінницької міської ради
    ЄДРПОУ: 03084813
    3 827 044,16 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 827 044,16 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 12 днів
    16-09-2026, 00:00

    1
    ! Нафта і дистиляти - за кодом CPV за ДК 021: 2015 –09130000-9 ( Бензин А-95, бензин 100 , відповідний код за ДК 021: 2015 - 09132000-3- Бензин, Дизельне паливо , відповідний код за ДК 021: 2015 - 09134200-9 –Дизельне паливо ).
    UA-2026-08-28-006882-a
    Дата створення 2026-08-28 14:07:34
    виконавчий комітет Вінницької міської ради
    ЄДРПОУ: 03084813
    3 342 179,58 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 342 179,58 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    07-09-2026, 12:00
      Не знайдено жодних результатiв