Тендери замовника " Запорізька обласна прокуратура", 02909973
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту (заміна віконних блоків) нежитлового приміщення Дніпровської окружної прокуратури, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, пр. Ювілейний, 30 UA-2026-09-02-005187-a Дата створення 2026-09-02 12:10:12 Запорізька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909973 1 040 089,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту ґанку та фасаду нежитлового приміщення Дніпровської окружної прокуратури, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, пр. Ювілейний, 30 UA-2026-08-27-012677-a Дата створення 2026-08-27 18:52:08 Запорізька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909973 1 907 062,22 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв