Тендери замовника "Дніпропетровська обласна прокуратура", 02909938

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту Дніпропетровської обласної прокуратури
    UA-2026-08-27-013363-a
    Дата створення 2026-08-27 22:35:01
    Дніпропетровська обласна прокуратура
    ЄДРПОУ: 02909938
    774 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 774 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    04-09-2026, 00:00

    1
    ! Послуги з заправки та відновлення картриджів, ремонту офісної техніки
    UA-2026-08-27-006967-a
    Дата створення 2026-08-27 14:00:29
    Дніпропетровська обласна прокуратура
    ЄДРПОУ: 02909938
    602 758,89 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 602 758,89 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    04-09-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв