Тендери замовника "Луганська обласна прокуратура", 02909921
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з гарантійного технічного обслуговування та ремонту транспортного засобу Луганської обласної прокуратури марки Renault UA-2026-08-28-012070-a Дата створення 2026-08-28 23:50:49 Луганська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909921 12 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 08:00 |
3 | ! Послуги із заправки та відновлення картриджів UA-2026-08-21-013215-a Дата створення 2026-08-21 23:41:15 Луганська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909921 150 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 29-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв