Тендери замовника "Кіровоградський обласний центр зайнятості", 02771569
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Вугілля кам'яне марки ДГ (25-100) для потреб структурних підрозділів Кіровоградського обласного центру зайнятості UA-2026-09-03-003489-a Дата створення 2026-09-03 10:58:43 Кіровоградський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 02771569 625 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів та причепу Кіровоградського обласного центру зайнятості впродовж вересня-грудня 2026 року UA-2026-08-31-005529-a Дата створення 2026-08-31 13:38:47 Кіровоградський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 02771569 67 333 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Деревина дров’яна непромислового використання 1 групи для структурних підрозділів Кіровоградського обласного центру UA-2026-08-28-007116-a Дата створення 2026-08-28 14:17:00 Кіровоградський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 02771569 267 900 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв