Тендери замовника "Національний науковий центр "Інститут метрології"", 02568325
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Очищення та зрідження газоподібного гелію 5, 0 (особливої чистоти 99, 995), зберігання та надання рідинного гелію для заправки Національного еталону одиниці електричного опору НДЕТУ ЕМ-06-2021 UA-2026-09-02-008613-a Дата створення 2026-09-02 14:51:09 Національний науковий центр "Інститут метрології" ЄДРПОУ: 02568325 242 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 14:46 |
2 | ! Лазерний стандарт зі зсувом частоти LHJ-1F UA-2026-08-26-007526-a Дата створення 2026-08-26 14:13:40 Національний науковий центр "Інститут метрології" ЄДРПОУ: 02568325 2 142 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 14:09 |
Не знайдено жодних результатiв