Тендери замовника "Човгузівська гімназія Теофіпольської селищної ради", 02548446
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування для учнів Човгузівської гімназії Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області та вихованців структурного дошкільного підрозділу UA-2026-08-27-011745-a Дата створення 2026-08-27 17:01:12 Човгузівська гімназія Теофіпольської селищної ради ЄДРПОУ: 02548446 535 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв