Тендери замовника "ПТУ № 46 с. Лазірки", 02546938
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Навісний оборотний плуг UA-2026-08-26-006999-a Дата створення 2026-08-26 13:44:34 ПТУ № 46 с. Лазірки ЄДРПОУ: 02546938 402 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 10:00 |
3 | ! Котли опалення UA-2026-08-25-003002-a Дата створення 2026-08-25 10:53:27 ПТУ № 46 с. Лазірки ЄДРПОУ: 02546938 209 470 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 28-08-2026, 10:45 |
Не знайдено жодних результатiв