Тендери замовника "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ", 02545979
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Торф’яні брикети, 09110000-3 Тверде паливо UA-2026-08-20-008952-a Дата створення 2026-08-20 15:03:27 ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02545979 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 28-08-2026, 14:32 |
Не знайдено жодних результатiв