Тендери замовника "Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж"", 02545436
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Створення навчально-практичн... центру «Агро Драйв» на закупівлю товару: Трактор ( код ДК 021: 2015: 16700000-2-Трактори) UA-2026-08-30-000675-a Дата створення 2026-08-30 20:26:59 Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02545436 3 583 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв