Тендери замовника "ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ", 02543822

  • Знайдено: 12
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    • 236 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    • 437 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    • 375 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    • 386 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    • 366 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    • 1 075 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    • 310 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    17-09-2026, 00:00

    0
    • 1 196 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    17-09-2026, 20:44

    1
    • 420 833,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    17-09-2026, 00:00

    1
    • 2 986 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    17-09-2026, 00:00

    0
    • 1 333 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    17-09-2026, 00:00

    0
    • 10 875 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    17-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв