Тендери замовника "КАМ’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ", 02541533
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комплект «Лазертаг» із макетами стрілецької зброї для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» UA-2026-08-31-003110-a Дата створення 2026-08-31 11:34:41 КАМ’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02541533 1 645 425 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Комплект «Лазертаг» із макетами стрілецької зброї для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» UA-2026-08-28-002305-a Дата створення 2026-08-28 10:40:26 КАМ’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02541533 1 645 425 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв