Тендери замовника "Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж»", 02541409
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бойовий симулятор — Інтерактивний Лазертаг комплекс для сектора вогневої та тактичної підготовки осередку «Захист України». (Код згідно з Національним класифікатором України ДК 021: 2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій) Закупівля здійснюється в рамках програми Ukraine Facility UA-2026-09-04-003730-a Дата створення 2026-09-04 11:09:35 Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж» ЄДРПОУ: 02541409 1 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 10:00 |
1 | ! Обладнання для 3D-друку та сканування для інноваційної лабораторії 3D-дизайну та архітектури (Код ДК 021: 2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання ) UA-2026-09-02-007091-a Дата створення 2026-09-02 13:50:29 Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж» ЄДРПОУ: 02541409 583 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 09:00 |
2 | ! Безпілотні літальні апарати та FPV-комплекси для навчального осередку з викладання предмета «Захист України», (Код ДК 021: 2015: 34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном). Закупівля здійснюється в рамках програми Ukraine Facility UA-2026-09-01-007837-a Дата створення 2026-09-01 15:11:50 Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж» ЄДРПОУ: 02541409 307 286,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 09:00 |
1 | ! Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021: 2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)) UA-2026-09-01-005115-a Дата створення 2026-09-01 13:12:06 Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж» ЄДРПОУ: 02541409 600 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 09:00 |
2 | ! Роботизований зварювальний комплекс який включає робот маніпулятор з мінімальним вильотом не менше 1500 мм, пневматичну станцію для очистки пальника та апарат дугового зварювання MIG/MAG.(Код згідно ДК «Єдиний закупівельний словник» ДК 021: 2015 42660000-0 Інструменти для паяння м'яким і твердим п... UA-2026-08-14-001539-a Дата створення 2026-08-14 09:59:06 Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж» ЄДРПОУ: 02541409 4 981 166,37 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 11 днів тому 24-08-2026, 09:00 |
2 | ! Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції, а саме: послуги зі збирання врожаю сільськогосподарсь... культур комбайном (ДК 021: 2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції). UA-2025-10-02-012198-a Дата створення 2025-10-02 16:43:59 Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02541409 187 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 10-10-2025, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв