Тендери замовника "Національний заповідник "Софія Київська"", 02498145
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Електрична енергія, без розподілу UA-2026-08-14-005868-a Дата створення 2026-08-14 12:58:16 Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145 867 499,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 19-08-2026, 11:00 |
1 | ! Бензин, дизельне пальне UA-2026-08-13-011680-a Дата створення 2026-08-13 16:41:35 Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145 41 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 21-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв