Тендери замовника "ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА", 02228747
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж території пам’ятки археології місцевого значення UA-2026-08-12-011718-a Дата створення 2026-08-12 17:41:08 ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА ЄДРПОУ: 02228747 98 477,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 21-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв