Тендери замовника "НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ", 02226103
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Протиаварійні роботи вхідної групи пам’ятки архітектури місцевого значення (охоронний договір № 615-Кв) «Національний музей історії України по вул. Володимирська, 2 у м. Києві.» Реставрація. Протиаварійні роботи на пам’ятці архітектури місцевого значення UA-2026-09-04-010057-a Дата створення 2026-09-04 15:13:20 НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02226103 8 728 323 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв