Тендери замовника "ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА"", 02224560
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Тканина оксамит UA-2026-08-19-010229-a Дата створення 2026-08-19 15:37:55 ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560 562 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 27-08-2026, 10:00 |
6 | ! Електрична енергія, без розподілу UA-2026-08-19-002783-a Дата створення 2026-08-19 10:49:49 ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560 1 700 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 24-08-2026, 10:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 26-08-2026, 10:00 | |
0 | ! Програмне забезпечення для роботи зі звуком Ableton Live UA-2026-08-17-004811-a Дата створення 2026-08-17 12:20:56 ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560 175 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 25-08-2026, 10:00 |
1 | ! Тунель у вигляді металевої газової труби UA-2026-08-12-009455-a Дата створення 2026-08-12 15:40:32 ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 годин 20-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв