Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК"", 02220763
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 10... UA-2026-08-31-013667-a Дата створення 2026-08-31 23:15:45 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 02220763 1 500 125 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Протиожеледний реагент Deice Power, 15кг або еквівалент UA-2026-08-26-013850-a Дата створення 2026-08-26 20:03:33 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 02220763 2 400 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! Добриво осіннє NPK 5-15-25 Arvi Fertis або еквівалент UA-2026-08-25-013692-a Дата створення 2026-08-25 19:51:59 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 02220763 1 560 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв