Тендери замовника "Відділ освіти Трускавецької міської ради", 02144513
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143 UA-2026-09-04-011216-a Дата створення 2026-09-04 15:33:57 Відділ освіти Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02144513 1 914 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 10-09-2026, 00:00 |
0 | ! Філе хека с/м, без шкіри, 120-200г, ДСТУ 4378 UA-2026-09-04-002251-a Дата створення 2026-09-04 10:15:43 Відділ освіти Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02144513 627 222,23 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Масло солодковершкове 73. фасування 200г UA-2026-09-03-013301-a Дата створення 2026-09-03 16:43:46 Відділ освіти Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02144513 438 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Яйце куряче столове, категорія Вища (L) UA-2026-09-03-012011-a Дата створення 2026-09-03 16:00:21 Відділ освіти Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02144513 271 320 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади 4 найменування) UA-2026-08-31-012735-a Дата створення 2026-08-31 19:53:21 Відділ освіти Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02144513 30 833 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв