Тендери замовника "Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області", 02142891
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів код CPV за ДК 021: 2015 - 60130000-8 (Послуги з підвезення дітей до Навчально-виховного комплексу №1 Покровської міської ради Донецької області, релокованого у м. Дніпро) UA-2026-08-12-012328-a Дата створення 2026-08-12 19:10:34 Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області ЄДРПОУ: 02142891 721 060 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 20-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги їдалень за кодом CPV за ДК 021-2015-55510000-8 (Послуги з організації комплексного гарячого харчування (аутсорсинг)) UA-2026-08-11-009351-a Дата створення 2026-08-11 15:49:12 Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області ЄДРПОУ: 02142891 677 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 19-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв