Тендери замовника "Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради", 02142388
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! "Послуги з поточного ремонту кабінету біології в будівлі КЗ "ЛІЦЕЙ № 6 ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" за адресою: вул. Чіатурська, 6, м.Покров, Нікопольського району, Дніпропетровської області" UA-2026-08-21-006855-a Дата створення 2026-08-21 13:14:08 Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388 116 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 29-08-2026, 13:09 |
2 | ! Інтерактивні панелі НУШ UA-2026-08-20-006354-a Дата створення 2026-08-20 13:14:52 Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388 120 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 25-08-2026, 06:00 |
1 | ! Набори навчальних засобів НУШ (для кабінетів фізики) UA-2026-08-14-004127-a Дата створення 2026-08-17 08:35:19 Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388 292 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 25-08-2026, 08:00 |
1 | ! Цифровий вимірювальний комплекс НУШ (для кабінетів біології та фізики) UA-2026-08-14-003649-a Дата створення 2026-08-17 08:28:52 Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388 350 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 25-08-2026, 06:00 |
Не знайдено жодних результатiв