Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 02142342
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування UA-2026-09-02-014200-a Дата створення 2026-09-02 20:57:22 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02142342 2 062 212,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Благоустрій внутрішнього двору Гімназії №7 Самарівської міської ради за адресою: м. Самар, вул. Олександра Мітягіна, буд. 21-В UA-2026-08-26-014376-a Дата створення 2026-08-26 23:23:10 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02142342 568 905 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 години 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників UA-2026-08-22-000464-a Дата створення 2026-08-22 18:01:09 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02142342 102 696 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв