Тендери замовника "Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка", 02125510
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95, Дизельне паливо UA-2026-08-20-008431-a Дата створення 2026-08-20 14:38:28 Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка ЄДРПОУ: 02125510 268 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 28-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв