Тендери замовника "КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА", 02125266
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! бензин А-95 (талони) (м. Івано-Франківськ), код ДК 021: 2015 (CPV) : 09130000-9 Нафта і дистиляти UA-2026-08-31-006775-a Дата створення 2026-08-31 14:29:54 КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266 133 516,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Мультимедійне обладнання у рамках коштів трансферту субвенції з місцевого бюджету державному бюджету, на виконання програм соціально-економіч... розвитку регіонів на фінансування програми економічного і соціального розвитку Івано-Франківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (зі зм... UA-2026-08-19-001743-a Дата створення 2026-08-19 10:10:05 КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266 123 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв