Тендери замовника "КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства", 02092710
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дошка, Брус та брусок UA-2026-07-28-003597-a Дата створення 2026-07-28 11:25:18 КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства ЄДРПОУ: 02092710 66 458,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 31-07-2026, 12:00 |
2 | ! Реконструкція внутрішніх електромереж 0, 4кВ з будівництвом СЕС потужністю 134, 7 кВт на покрівлі будівлі хлораторної та вітродувної насосної станції Славутського УВКГ в с. Крупець, вул. Б. Хмельницького, 1К Шепетівського р-ну Хмельницької області UA-2026-07-20-010186-a Дата створення 2026-07-20 16:55:00 КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства ЄДРПОУ: 02092710 3 720 956 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв