Тендери замовника "ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"", 02070826

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Система безперебійного живлення BESS (Battery Energy Storage System) потужністю 50 кВт
    UA-2026-08-26-006673-a
    Дата створення 2026-08-26 13:23:18
    ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"
    ЄДРПОУ: 02070826
    1 291 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 291 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    03-09-2026, 14:00
      Не знайдено жодних результатiв