Тендери замовника "Івано-Франківський національний медичний університет", 02010758
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! ДК 021: 2015: 32520000-4 – Телекомунікаційні кабелі та обладнання Кабель HDMI PureLink FI-H150-150, 15 м, 48 Гбіт/с або еквівалент 5 шт., Кабель HDMI PureLink FI-H150-50, 5 м, 48 Гбіт/с або еквівалент 2 шт., Кабель HDMI PureLink FI-H150-200, 20 м, 48 Гбіт/с або еквівалент 2 шт., HDMI-кабе... UA-2026-09-02-009128-a Дата створення 2026-09-02 14:57:42 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 85 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за місяць 05-10-2026, 00:00 |
1 | ! «ДК 021: 2015 (CPV): 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (мікрофони)» Мікро... кабель Mogami Neglex 2534 с Neutrik NC3FXX-B-NC3MXX-B 2м або еквівалент 2 шт, Мікрофонний кабель Mogami Neglex 2534 с Neutrik NC3FXX-B-NC3MXX-B 5м або еквівалент 1 шт, Мікрофонний кабель Mogami Neglex 2534 с Neutrik ... UA-2026-09-02-007346-a Дата створення 2026-09-02 13:59:13 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 15 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за місяць 05-10-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин А-95) UA-2026-09-01-004815-a Дата створення 2026-09-01 12:52:28 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 72 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 04-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок. Комплект автономного/резерв... електропостачання - гібридний інвертор та акумуляторна батарея. UA-2026-08-26-000796-a Дата створення 2026-08-26 09:17:36 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 127 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 03-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015: 31680000-6 — Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Мікшерний пульт Soundcraft EPM6 або еквівалент 2шт. в рамках реалізації грантового проєкту «Транскордонне співробітництво між Мішкольцем та Івано-Франківськом щодо мультидисциплінарних тренінгів» в межах п... UA-2026-08-13-009767-a Дата створення 2026-08-13 15:30:27 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 45 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу IP PTZ відеокамера 4Мп Hikvision DS-2DE2A404IW-DE3(... (2.8-12мм) з мікрофоном або еквівалент 9 шт, IP-відеокамера 6 Мп Hikvision DS-2CD2463G2-I (2.8мм) AcuSense з мікрофоном і динаміком або еквівалент 2 шт, ... UA-2026-08-13-008673-a Дата створення 2026-08-13 14:55:21 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 140 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 15-09-2026, 00:00 |
4 | ! ДК 021: 2015: 32420000-3 — Мережеве обладнання Комутатор 24 порти керований Dahua DH-CS4228-24GT-240 PoE або еквівалент 2 шт, Патч-корд Ugreen NW150 Cat 7 RJ45 F/FTP 10 Гбіт/с, 5 м, або еквівалент2 шт, Патч-корд Ugreen NW150 CAT 7 S/FTP RJ-45 10 Гбіт/с, 10 м, нейлонове обплетення або еквівал... UA-2026-08-13-003683-a Дата створення 2026-08-13 11:20:29 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 110 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 15-09-2026, 00:00 |
2 | ! «ДК 021: 2015 (CPV): 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (мікрофони)» Студі... монітор JBL 305P MKII або еквівалент 2шт, Навушники Epos PC 3 CHAT (1000430) або еквівалент 2 шт, Стельова акустична система APart Biamp CM20T (двосмугова, для монтажу в поверхню) або еквівалент 10 шт, Регулятор гучн... UA-2026-08-13-002521-a Дата створення 2026-08-13 10:38:32 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 225 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! Комп'ютер Vinga Hawk A2278 (I5M16G3050W.A2278) або еквівалент 2 шт, Мишка Logitech Pebble M350s Wireless Graphite або еквівалент 4 шт, Клавіатура Logitech K120 Ukr або еквівалент 2 шт Монітор 27" Samsung ViewFinity S7 S70H (LS27H700EAUXEN) або еквівалент 6 шт Жорсткий диск 3.5" 8TB WD (WD85PURZ) ... UA-2026-08-12-010931-a Дата створення 2026-08-12 16:33:20 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 240 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 14-09-2026, 00:00 |
2 | ! Код за ДК 021: 2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) Ноутбуки Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL (21SK00FQRA) або еквівалент в рамках реалізації грантового проєкту «Транскордонне співробітництво між Мішкольцем та Івано-Франківськом щодо мультидисциплінарних тренінгів» в межах пр... UA-2026-08-12-009754-a Дата створення 2026-08-12 15:50:48 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 118 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 14-09-2026, 00:00 |
3 | ! ДК 021: 2015 (CPV) код - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання Телевізор Xiaomi TV A 55 2026 (L55MB-AME) або еквівалент (4 шт), Телевізор Xiaomi TV A Pro 43 2026 (L43MB-APME) або еквівалент (4 шт), Кронштейн Vinga TM20-4452 похилий (або еквівалент) (4 шт), Кронштейн ITech PTRB4... UA-2026-08-12-008685-a Дата створення 2026-08-12 15:15:36 Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758 160 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 14-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв