Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 02007265
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (МНН Mannitol; МНН Metronidazole; МНН Sodium bicarbonate; МНН Glucose; МНН Electrolytes; МНН Potassium chloride; МНН Levofloxacin.) UA-2026-09-02-007576-a Дата створення 2026-09-02 14:09:38 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 503 179,36 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 05-09-2026, 08:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 – 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (МНН Bupivacaine) UA-2026-09-02-006648-a Дата створення 2026-09-02 13:32:17 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 211 948,41 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 05-09-2026, 08:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (МНН Sodium chloride) UA-2026-09-02-006369-a Дата створення 2026-09-02 13:16:52 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 902 568,76 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 05-09-2026, 08:00 |
0 | ! Вода для ін'єкцій по 400 мл UA-2026-09-02-005214-a Дата створення 2026-09-02 12:12:35 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 55 019,94 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 05-09-2026, 08:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 – 33191000-5 - Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне (Екрановані опромінювачі з жалюзі) UA-2026-09-02-004093-a Дата створення 2026-09-02 11:32:09 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 446 613,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 07:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуга з управління побутовими відходами) UA-2026-08-28-000424-a Дата створення 2026-08-28 08:57:10 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 121 484 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 05-09-2026, 08:00 |
1 | ! Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом ДК 021: 2015: 33190000-8 (Фармацевтичні (лабораторні) холодильники для зберігання медичних препаратів, вакцин, препаратів крові та компонентів крові) ... UA-2026-08-13-005958-a Дата створення 2026-08-13 12:54:15 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 730 878 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 8 днів тому 26-08-2026, 00:00 |
4 | ! Медичне ендоскопічне обладнання та набори інструментів для проведення урологічних втручань за «Єдиним закупівельним словником» код ДК 021: 2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ... UA-2026-08-07-006033-a Дата створення 2026-08-07 13:03:49 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 1 965 809 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 18 днів тому 15-08-2026, 08:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 Єдиний закупівельний словник 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (Цифровий сканер мікропрепаратів для лабораторних досліджень ((код НК 024: 2023/НК 031: 2024 - 62575 - Цифровий сканер мікропрепаратів IVD (діагностика in vitro) / W0202050304 цифрові л... UA-2026-08-04-000720-a Дата створення 2026-08-04 09:19:59 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 8 959 501,56 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 06-09-2026, 00:00 |
8 | ! Стерилізатор плазмовий низькотемпературний ДК 021: 2015: 33190000-8 : Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191100-6 : Стерилізатори) в межах категорії, НК 024: 2023: 36305 — Плазмовий стерилізатор UA-2026-07-24-005936-a Дата створення 2026-07-24 13:28:23 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 4 090 654,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | день тому 01-09-2026, 08:00 |
4 | ! Автоматична мийно-дезінфікуюча машина з двома дверцятами (прохідного типу) за кодом ДК 021: 2015 код 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні код НК 024: 2023 35424 Машина мийна/ дезінфікувальна для хірургічних інструментів/устат... UA-2026-07-24-004808-a Дата створення 2026-07-24 12:29:18 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265 3 337 071,65 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | місяць тому 03-08-2026, 08:49 |
Не знайдено жодних результатiв