Тендери замовника "КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР", 02006604
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо (Євро 5), АЗС УКРНАФТА, талон (ДК 021: 2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне пальне)) UA-2026-09-01-009718-a Дата створення 2026-09-01 16:23:13 КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР ЄДРПОУ: 02006604 536 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 04-09-2026, 16:22 |
0 | ! Реактиви для аналізатора Huma Lyte Plus 5 (закрита система) (ДК 021: 2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696200-7 Реактиви для аналізів крові)) UA-2026-08-28-006571-a Дата створення 2026-08-28 13:57:24 КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР ЄДРПОУ: 02006604 15 887,85 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 13:58 |
Не знайдено жодних результатiв