Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради", 02003095
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Аланінамінотрансфе... (АЛТ-кін.СпЛ) 100, код НК 031: 2024 W01010103 АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕ... Аспартатамінотранс... (АСТ-кін СпЛ) 100, код НК 031: 2024 W01010110 – АСПАРТАТАМІНОТРАНС... СпЛ АСО/СРБ/РФ Контроль. Високий рівень, код НК 031: 2024 W0101050101-АТЕСТО... МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МА... UA-2026-08-04-012413-a Дата створення 2026-08-04 20:01:42 Комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради ЄДРПОУ: 02003095 2 166 566 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 12-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв