Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 02000702
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Рідкі засоби для миття посуду; Рідкі засоби для чищення ванної кімнати; Рідкі засоби для миття підлоги; Рідкі засоби та гелі для чищення унітазів; Гелі для прання; Порошки для прання; Рідкі засоби для миття підлоги; Рідкі засоби для миття підлоги UA-2026-09-01-006410-a Дата створення 2026-09-01 14:21:21 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000702 188 045 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 04-09-2026, 08:00 |
3 | ! Послуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу UA-2026-08-28-008532-a Дата створення 2026-08-28 15:07:12 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000702 4 320 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 18:00 |
0 | ! Лабораторні реактиви різні UA-2026-08-27-005557-a Дата створення 2026-08-27 12:53:47 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000702 1 325 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 08:00 |
2 | ! Послуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу UA-2026-08-21-009981-a Дата створення 2026-08-21 15:26:10 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000702 3 600 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 4 дні тому 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв