Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області", 01999626

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон, Дарбепоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 100 мкг/мл, шприц
    UA-2026-09-04-008728-a
    Дата створення 2026-09-04 14:17:05
    Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
    ЄДРПОУ: 01999626
    887 850,47 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 887 850,47 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 09:00

    0
    ! Вакцина проти сказу, ліофілізат (порошок), 2, 5 МО/доза
    UA-2026-09-04-008378-a
    Дата створення 2026-09-04 14:05:35
    Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
    ЄДРПОУ: 01999626
    168 224,30 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 168 224,30 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 09:00

    1
    ! Перекис водню, розчин, 3. по 200 мл, Лінкоміцин, розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл, Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0, 01 мг по 1, 7 мл, картридж/карпула
    UA-2026-09-04-003096-a
    Дата створення 2026-09-04 10:43:49
    Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
    ЄДРПОУ: 01999626
    78 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 78 500 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 10:00

    1
    ! Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій
    UA-2026-08-28-006749-a
    Дата створення 2026-08-28 14:03:23
    Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
    ЄДРПОУ: 01999626
    157 200 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 157 200 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 20 годин
    05-09-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв