Тендери замовника "Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області", 01999559
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Модуль для вимірювання рівня м’язової релаксації з набором аксесуарів UA-2026-08-10-011549-a Дата створення 2026-08-10 18:06:57 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 121 357,32 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 день 31-08-2026, 09:00 |
0 | ! Насос для ентерального харчування UA-2026-08-10-011371-a Дата створення 2026-08-10 17:43:34 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 39 896,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 день 31-08-2026, 09:00 |
1 | ! Портативна система ультразвукова діагностична UA-2026-08-10-011048-a Дата створення 2026-08-10 17:11:57 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 181 409,04 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 день 31-08-2026, 09:00 |
0 | ! Апарат для штучної вентиляції легень UA-2026-08-10-010705-a Дата створення 2026-08-10 16:50:12 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 2 718 867,29 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 день 31-08-2026, 09:00 |
0 | ! Ножиці коагуляційні ультразвукові з технологією адаптації до тканин для лапароскопічних операцій; Титанові кліпси середньо-великий розмір з адгезивною стороною; Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір L; Ретрактор одноразового використання стерильний UA-2026-08-10-010058-a Дата створення 2026-08-10 16:25:33 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 857 142,02 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 день 31-08-2026, 09:00 |
1 | ! Комплект медичного монітору з модулем бездротової передачі зображення UA-2026-08-10-008690-a Дата створення 2026-08-10 15:36:08 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 1 911 332,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 день 31-08-2026, 09:00 |
0 | ! Реагенти для імунохемілюмінесце... досліджень UA-2026-08-07-007913-a Дата створення 2026-08-07 14:26:02 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 1 506 850,81 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 28-08-2026, 09:00 |
0 | ! Реагенти та витратні матеріали до коагулометра та аналізатора сечі UA-2026-08-07-005709-a Дата створення 2026-08-07 12:44:43 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 94 656,52 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 28-08-2026, 09:00 |
2 | ! Витратні матеріали для інтервенційної ендоскопії та біліарного дренування UA-2026-08-06-009091-a Дата створення 2026-08-06 15:31:32 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 91 046,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 27-08-2026, 09:00 |
1 | ! Комплект для черезшкірної нефростомії UA-2026-08-06-007912-a Дата створення 2026-08-06 14:47:53 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 155 598,88 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 27-08-2026, 09:00 |
1 | ! Реагенти для клініко-діагностич... біохімічних та імуногематологічних досліджень UA-2026-08-06-006783-a Дата створення 2026-08-06 13:59:38 Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький протипухлинний центр» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999559 103 764 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 27-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв