Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради", 01998851

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин, Дизельне паливо
    UA-2026-09-02-013526-a
    Дата створення 2026-09-02 18:13:44
    Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
    ЄДРПОУ: 01998851
    287 400 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 287 400 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 2 дні
    05-09-2026, 00:00

    2
    ! Лабораторні реактиви
    UA-2026-08-29-000593-a
    Дата створення 2026-08-29 17:11:35
    Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
    ЄДРПОУ: 01998851
    691 630 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 691 630 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    06-09-2026, 17:02

    0
    ! Технічне обслуговування аналізаторів
    UA-2026-08-28-011637-a
    Дата створення 2026-08-28 20:04:26
    Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
    ЄДРПОУ: 01998851
    167 290 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 167 290 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    05-09-2026, 00:00

    1
    ! Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл, Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл, Цефтриаксон, порошок для ін'єкцій по 1 г, Цефепім, порошок для...
    UA-2026-08-28-010901-a
    Дата створення 2026-08-28 17:09:05
    Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
    ЄДРПОУ: 01998851
    288 800 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 288 800 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 6 годин
    03-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв