Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 01995663
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з страхування UA-2026-09-03-013891-a Дата створення 2026-09-03 17:12:31 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995663 1 122 240 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Запасні частини до легкових автомобілів UA-2026-09-03-013341-a Дата створення 2026-09-03 16:44:52 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995663 511 412 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Запасні частини до легкових автомобілів UA-2026-09-03-005590-a Дата створення 2026-09-03 12:08:01 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995663 426 176 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв