Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 01994899
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 71620000-0 Аналітичні послуги (Послуги з проведення зовнішньої оцінки якості) UA-2026-08-26-013308-a Дата створення 2026-08-26 17:53:14 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994899 12 304,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей (НК 024: 2023 62054 - Апарат для зварювання лабораторних трубок/ НК 031: 2024: W02029008 - Пристрої для зварювання трубок)) UA-2026-08-26-005051-a Дата створення 2026-08-26 12:00:58 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994899 42 560 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв