Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області", 01993457
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з калібрування та перевірки метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки UA-2026-09-04-004555-a Дата створення 2026-09-04 11:28:21 Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 01993457 107 909,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 18:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування ін’єктора Accutron CT UA-2026-09-04-003492-a Дата створення 2026-09-04 10:56:58 Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 01993457 21 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв