Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 01993150
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 Єдиний закупівельний словник 09110000-3 Тверде паливо (Брикети паливні RUF, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358) UA-2026-09-02-010679-a Дата створення 2026-09-02 15:45:28 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993150 551 111,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 07-09-2026, 08:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 Єдиний закупівельний словник 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Мікрохвильова піч, 700 Вт, 20 л, механічне керування) UA-2026-08-31-000929-a Дата створення 2026-08-31 09:48:38 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993150 5 697,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 16 годин 03-09-2026, 08:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 Єдиний закупівельний словник 33600000-6 «Фармацевтична продукція». (Betamethasone (Бетаметазон); Chloropyramine (Хлоропірамін); Comb drug (Комбінований препарат); Triamcinolone (Тріамцинолон); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Cyclobenzaprine (Циклобензаприн); Diclofenac (Дикло... UA-2026-08-28-009495-a Дата створення 2026-08-28 15:42:46 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993150 5 409 752,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв