Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради", 01991955
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! 33600000-6 Фармацевтична продукція (Натрію хлорид (Sodium chloride) розчин для інфузій, 9 мг/мл по 200 мл). UA-2026-08-26-012817-a Дата створення 2026-08-26 17:05:59 Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради ЄДРПОУ: 01991955 630 841,12 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 31-08-2026, 00:00 |
1 | ! 33600000-6 Фармацевтична продукція. UA-2026-08-26-012367-a Дата створення 2026-08-26 16:44:01 Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради ЄДРПОУ: 01991955 127 102,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 31-08-2026, 00:00 |
4 | ! Код ДК 021: 2015: 33140000-3 Медичні матеріали. UA-2026-08-26-007472-a Дата створення 2026-08-26 14:02:16 Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради ЄДРПОУ: 01991955 7 009,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 31-08-2026, 00:00 |
2 | ! Код за ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Безтіньова операційна лампа (код НК 024: 2023: 12282 - Операційний світильник; код НК 031: 2024 Z12010701 - Фіксовані безтіньові лампи) UA-2026-08-19-013122-a Дата створення 2026-08-19 18:14:27 Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради ЄДРПОУ: 01991955 311 784 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 27-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв