Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради"", 01991116
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Паливо автомобільне (за талонами/ смарт - картками) за кодом ДК 021: 2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти: бензин А-95 ДК 021: 2015 - 09132000-3, дизельне паливо ДК 021: 2015 - 09134200-9 UA-2026-08-20-008907-a Дата створення 2026-08-20 14:52:36 Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради" ЄДРПОУ: 01991116 146 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 25-08-2026, 13:00 |
1 | ! Поточний ремонт будівлі терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня Селидівськоі міської ради» за адресою: 67000 Одеська область, Березівський район, селище Миколаївка, вулиця П. Сагайдачного 50 Г (ДК 021: 2015 – 45450000-6 - Інші ... UA-2026-08-19-002478-a Дата створення 2026-08-19 10:38:10 Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради" ЄДРПОУ: 01991116 4 425 163 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 28-08-2026, 13:00 |
Не знайдено жодних результатiв