Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 01985434

  • Знайдено: 6
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин А-95 (Євро 5), талон
    UA-2026-09-04-008988-a
    Дата створення 2026-09-04 14:25:47
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
    ЄДРПОУ: 01985434
    67 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 67 500 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 14:21

    0
    ! Дизельне паливо (Євро 5), талон
    UA-2026-09-04-008752-a
    Дата створення 2026-09-04 14:18:23
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
    ЄДРПОУ: 01985434
    237 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 237 500 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 14:11

    0
    ! Центрифуга для банків крові на 6 стаканів для 12-ти контейнерів з кров’ю
    UA-2026-09-04-006329-a
    Дата створення 2026-09-04 12:51:35
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
    ЄДРПОУ: 01985434
    17 636 668,80 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 17 636 668,80 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 161. 105 мкм, 92. 500 арк., білий
    UA-2026-09-04-005266-a
    Дата створення 2026-09-04 11:50:34
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
    ЄДРПОУ: 01985434
    33 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 33 000 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 09:00

    0
    ! Персональний комп’ютер в комплекті, або еквівалент; Багатофункціональний пристрій, або еквівалент
    UA-2026-08-31-007189-a
    Дата створення 2026-08-31 14:45:48
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
    ЄДРПОУ: 01985434
    90 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 90 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Бактеріологічне дослідження контролю стерильності операційного поля та шкіри рук хірургів (ліктьових згинів донорів); Бактеріологічне дослідження крові на наявність аеробної та факультативної анаеробної мікрофлори на автоматичному аналізаторі (визначення стерильності продукції)
    UA-2024-12-20-010081-a
    Дата створення 2024-12-20 12:52:05
    Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
    ЄДРПОУ: 01985434
    130 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 130 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    2 роки тому
    30-12-2024, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв