Тендери замовника "КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради", 01771857
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Котел твердопаливний UA-2026-08-31-008793-a Дата створення 2026-08-31 15:39:33 КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857 225 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 18:00 |
3 | ! Котел твердопаливний UA-2026-08-19-008909-a Дата створення 2026-08-19 14:56:26 КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857 225 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 3 дні тому 28-08-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв