Тендери замовника "Кропивницький аграрний фаховий коледж", 00728285
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо) UA-2026-07-25-000009-a Дата створення 2026-07-25 00:42:28 Кропивницький аграрний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00728285 24 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 02-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв