Тендери замовника "Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів", 00699626
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Стандартні зразки для проведення досліджень UA-2026-08-11-005957-a Дата створення 2026-08-11 13:00:56 Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00699626 1 252 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 19-08-2026, 09:00 |
0 | ! Колонки імуноафінні та лайнери універсальні UA-2026-08-05-009326-a Дата створення 2026-08-05 15:44:28 Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00699626 272 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 14-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв