Тендери замовника "Інститут луб’яних культур Національної академії аграрних наук України", 00497845
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо UA-2026-07-28-001261-a Дата створення 2026-07-28 09:58:15 Інститут луб’яних культур Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00497845 300 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-08-2026, 00:00 |
0 | ! Дослідження за експертною спеціальністю 8.6 "Дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" UA-2026-07-27-003050-a Дата створення 2026-07-27 11:16:22 Інститут луб’яних культур Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00497845 136 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв