Тендери замовника "Дослідна станція помології імені Л.П.Симиренка Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України", 00497331

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги із збирання врожаю насіння сої; Послуги із збирання врожаю насіння соняшника; Послуги із збирання врожаю насіння кукурудзи;
    UA-2026-08-26-010219-a
    Дата створення 2026-08-26 15:31:53
    Дослідна станція помології імені Л.П.Симиренка Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України
    ЄДРПОУ: 00497331
    838 880 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 838 880 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 25 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    03-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв