Тендери замовника "Устимівська дослідна станція рослинництва Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України", 00497012
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Паливо-мастильні матеріали- Нафта і дистиляти UA-2026-09-01-009216-a Дата створення 2026-09-01 16:00:51 Устимівська дослідна станція рослинництва Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00497012 580 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 16:03 |
1 | ! Засоби захисту рослин- Агрохімічна продукція UA-2026-09-01-007900-a Дата створення 2026-09-01 15:17:17 Устимівська дослідна станція рослинництва Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00497012 113 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 15:17 |
Не знайдено жодних результатiв