Тендери замовника "ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ", 00497006

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги із перевезення зернових та олійних культур
    UA-2026-08-31-011483-a
    Дата створення 2026-08-31 17:16:01
    ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
    ЄДРПОУ: 00497006
    200 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 200 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 01:00

    0
    ! Дизельне паливо (Євро 5), налив
    UA-2026-08-31-004810-a
    Дата створення 2026-08-31 12:59:55
    ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
    ЄДРПОУ: 00497006
    791 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 791 666,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 2 дні
    03-09-2026, 01:00

    0
    ! Лабораторні реактиви
    UA-2026-08-31-002108-a
    Дата створення 2026-08-31 10:50:22
    ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
    ЄДРПОУ: 00497006
    220 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 220 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 01:00
      Не знайдено жодних результатiв