Тендери замовника "Прилуцька дослідна станція Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України", 00495214
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги зі збору врожаю (кукурудза) із залученням с/г транспорту, ПММ виконавця. UA-2026-09-03-012285-a Дата створення 2026-09-03 16:08:38 Прилуцька дослідна станція Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00495214 2 428 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 23:00 |
Не знайдено жодних результатiв